Wypożyczalnia samochodów na wakacje z Łodzi

samochod

Metropolis Rent to wypożyczalnia samochodów w Łodzi. Firma ta oferuje atrakcyjne auta na wynajem:

 • Toyota Avensis kombi,
 • Toyota Avensis sedan,
 • Toyota Auris Kombi,
 • Toyota Corolla,
 • Toyota Yaris,
 • Toyota Yaris Hatchback Hybrid/Automat,
 • Ford Transit.

Z całą pewnością każdy klient znajdzie tutaj idealny model dla siebie biorąc pod uwagę nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim budżet. Opcja wynajmu auta w Łodzi niesie wiele zalet. Oto kilka z nich:

 • wygodne i komfortowe poruszanie się po mieście,
 • dojechanie w każde miejsce w Łodzi,
 • zwiedzanie bez stresu – nie trzeba martwić się o godzinę odjazdu tramwaju czy autobusu,
 • można wziąć ze sobą potrzebny bagaż, a przy tym nie dźwigać go cały czas ze sobą,
 • podziwianie Łodzi z auta dodatkową atrakcją.

Wybierz opcje dodatkowe do wynajmowanego auta

Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą podróżowania po Łodzi, zajrzyj na stronę Metropolis Rent. Tam znajdziesz formularz, który musisz wypełnić, aby sprawdzić dostępność auta. Możesz zdecydować się na dodatkowe opcje typu fotelik samochodowy, nawigacja, CB Radio. Możliwość wypożyczenia foteliku samochodowego dla dziecka z pewnością docenią rodzicie, którzy lubią podróżować ze swoim dzieckiem. Spraw, aby Wasz wyjazd był maksymalnie komfortowy
Pomyśl tylko – jeśli na miejsce dolecisz samolotem, po wyjściu pod lotniskiem będzie już czekał na Was podstawiony samochód. Czy nie będzie wygodnie po prostu załadować bagaże do auta, wsiąść do niego i ruszać w drogę prosto do ośrodka wypoczynkowego czy hotelu? Z całą pewnością bieganie za tramwajami i autobusami, dźwiganie ciężarów nie będzie przyjemne. W dodatku może Wam popsuć humory, a w ostateczności doprowadzić do kłótni, o którą nie trudno, gdy jest się zmęczonym. Po przyjeździe na miejsce, możecie zostawić bagaże, szybko się odświeżyć i ruszyć na miasto w celu zwiedzania. Dzięki samochodowi pojedziecie tam, gdzie będziemy chcieli. Bez układania planu zwiedzania pod komunikację miejską. W ten sposób oszczędzicie sobie wielu nerwów.

Wypożyczalnia aut na wysokim poziomie

Wypożyczalnia samochodów w Łodzi dba o swoich klientów. Dlatego zawsze proponuje im na wynajem auta z aktualnym przeglądem technicznym. Bezpieczeństwo klientów jest najważniejsze. Metropolis Rent dba również o dobry kontakt z klientem. Zapewnia mu maksimum komfortu i minimum formalności. Zasady korzystania z usług wypożyczalni są jasno określone. Metropolis Rent niejednokrotnie oferuje różne zniżki i promocje. Auta, które oferuje swym klientom, są bezpieczne i wygodne, wyposażone w różne udogodnienia, chociażby takie jak klimatyzacja, której raczej nie zaznasz w tramwaju czy autobusie, gdy za oknem upał. Ceny aut są przy tym korzystne i atrakcyjne. Możesz ustalić z firmą, gdzie odbierzesz auto, a następnie je zdasz. Wybierz najbardziej wygodne dla Ciebie miejsce. Może to być np. Lotnisko Lublinek, ulica ogrodowa, jak również inna lokalizacja Więcej informacji na stronie internetowej firmy.
Jeśli zainteresowała Cię oferta jaką przygotowała dla Ciebie wypożyczalnia samochodów w Łodzi, skontaktuj się z Metropolis Rent. Spraw, aby Wasze wakacje były naprawdę udane.